NOVĚ ! Zastřešení bazénů a teras od firmy POPP Představujeme vám firmu POPP. Jedná se o českou výrobní firmu s téměř dvacetiletou činností v oboru. Dlouholeté zkušenosti a odborné i praktické znalosti jsou solidním předpokladem k výrobě zastřešení s vy

22.květen 2018

Představujeme vám firmu POPP. Jedná se o českou výrobní firmu s téměř dvacetiletou činností v oboru. Dlouholeté zkušenosti a odborné i praktické znalosti jsou solidním předpokladem k výrobě zastřešení s vysokou užitnou hodnotou i životností. Důkazem toho je významný podíl exportu produktů firmy POPP zejména na německý trh.

A co o sobě říká firma POPP:

"Usilujeme o to, abychom byli také odvážnými vizionáři. Nenásledujeme, nýbrž jsme nositeli nových technických řešení. Jako první jsme v Evropě představili integrovaný pohon a mobilní aplikaci pro větší uživatelský komfort. Inovace přinášíme v technické i estetické rovině mimo jiné uvedením bezkolejových modelů."

 


NOVĚ ! Zastřešení bazénů a teras od firmy POPP  Představujeme vám firmu POPP. Jedná se o českou výrobní firmu s téměř dvacetiletou činností v oboru. Dlouholeté zkušenosti a odborné i praktické znalosti jsou solidním předpokladem k výrobě zastřešení s vy

Kvalitní terasy Woodplastic (WPC)

Dřevěné terasy mohou být velmi krásné, ale bohužel ne na dlouhou dobu. Deštivá jara, tropická léta a mrazivé zimy si na dřevěné terase brzy vyberou svoji daň. Dřevěná terasa po čase začíná ztrácet svoji barvu a dřevo se opotřebovává. Kvalitní terasy z materiálu Woodplastic odolají mrazu, dešti, vodě, slunci a nedochází k jejich poškození vlivem agresivních látek jako je například chlór nebo sůl.

 

Hlavní výhody kvalitní terasy z materiálu Woodplastic:   

 • Velmi odolný materiál na terasy se zárukou až 25 let
 • Ekonomicky výhodný díky nulové údržbě a žádným nátěrům
 • Stálobarevný a neměnný materiál
 • Bezúdržbový povrch – už žádné toxické nátěry
 • Krásný na pohled a příjemný na dotek
 • Minimální povrchové změny - nekroutí se, nepraská
 • Bezpečný - protiskluzový povrch, bez třísek a štěpů
 • Snadná a rychlá montáž terasy
   

Více o terasách